Aktualności, Atrakcje turystyczne, Miejsca, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Trojanów, Turystyka, Z gmin

Farma Iluzji rozpoczyna sezon. Daj się porwać magii!

Opublikowano 27 kwietnia 2017, autor:

Nowe atrakcje, większy teren i premierowe pokazy – wszystko to czeka na klientów Parku Rozrywki i Edukacji w Mościskach. W sobotę (29 kwietnia) Farma Iluzji oficjalnie rozpoczyna kolejny sezon swojej działalności.

Rocznie park w Mościskach odwiedza około 180 tysięcy osób. Z myślą o satysfakcji klientów, właściciele Farmy stale udoskonalają obiekt, inwestując jednocześnie w nowe atrakcje.

-Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że warto do nas wracać, że podczas każdej kolejnej wizyty opuszczą park z nowymi doświadczeniami i wrażeniami -mówi nam Tomasz Wielemborek, Prezes Zarządu spółki.

Tych w 2017 roku nie zabraknie. Właściciele parku postawili nie tylko na udoskonalanie dotychczas funkcjonujących atrakcji, ale i na stworzenie nowych miejsc do zabawy. Tegorocznym hitem z całą pewnością będzie Tajemnica Opuszczonej Kopalni. Wszyscy, którzy zechcą skorzystać z atrakcji, zostaną zabrani prawdziwą górniczą windą do tajemnej Kopalni Złota, ukrywanej przez władze PRL. Tam przyjdzie im się zmierzyć z zagadką tajemniczego zniknięcia górników.

Do dyspozycji dzieci oddano także nowe place zabaw. Z myślą o chłopcach powstało Miasteczko Łowców Smoków, zaś z myślą o dziewczynkach – plac zabaw „Kwiaty”. Mali miłośnicy wspinania będą mogli także do woli korzystać z linowego placu zabaw. Do dyspozycji dzieci oddano także Statek Piracki, na którym można poczuć się niczym na spiętrzonych wodach oceanu oraz dwie kolejki – „Wesołe Kaczuszki” dla młodszych oraz kolejkę „Dragon” dla starszych odwiedzających. Od tego sezonu klienci mogą także korzystać z mini parku trampolin.

Sprawniejsza obsługa, lepsze warunki zwiedzania

Na części rozległego terenu Farmy Iluzji powstała polana z plenerowymi instrumentami muzycznymi, którym z bliska będą mogli przyjrzeć się klienci. Nieopodal utworzono „Króliczkowo” – ogród, w którym znajdują się figurki uroczej rodziny króliczków. Atrakcja z pewnością zachwyci najmłodszych odwiedzających. Dodatkowe dekoracje w postaci figur komiksowych zwierzaków stanęły także na Szlaku Trapera. Przez cały sezon do dyspozycji klientów będą natomiast dotychczasowe atrakcje, wciąż udoskonalane przez właścicieli Parku.

-Poza stworzeniem dodatkowych atrakcji pod koniec ubiegłego sezonu i przed rozpoczęciem obecnego, poprawiliśmy infrastrukturę oraz przeprowadziliśmy remonty łazienek i punktów gastronomicznych. Wszystko po to, aby poprawić komfort odwiedzających -dodaje prezes Wielemborek.

W rozpoczynającym się sezonie nie zabraknie także licznych pokazów magii. Na Farmie regularnie występować będą znani i lubiani iluzjoniści: Pan Ząbek, Maciej Pęda, Damian Spętany oraz Michelle Christian. Najmłodsi będą mogli zobaczyć Balonowe Show Patrycji Lipińskiej specjalizującej się w kręceniu baloników oraz uczestniczyć w zabawie w Krainie Szczęścia inspirowanej filmem „Trolle”. Wszystkich, niezależnie od wieku, zachwycą natomiast spotkania z sokolnikiem oraz z magicznymi gołębiami wykonującymi niewiarygodne sztuczki.

Nowością w tegorocznym sezonie będą wakacyjne widowiska pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji”. W każdą sobotę w Parku występować będą profesjonalni aktorzy, którzy przeniosą publiczność do zupełnie innego, magicznego wymiaru. Podczas występów nie zabraknie barwnych kostiumów i rekwizytów, tematycznych dekoracji i muzyki. Spektakle – podobnie jak ubiegłoroczna, ciesząca się dużym sukcesem „Alicja w Krainie Iluzji” – odbywać się będą w trzech aktach, w różnych częściach Farmy. Aktorzy już uczestniczą w próbach i przygotowaniach do widowiska.

Oficjalne otwarcie sezonu ze wszystkimi czynnymi atrakcjami zaplanowano na 29 kwietnia. „Przedpremierowo” Farma otwarta jest już jednak od ubiegłej soboty.

Szczegółowy program i godziny otwarcia Parku dostępne są na www.farmailuzji.pl. Za pośrednictwem strony można też kupić bilety.


Uwaga!

Już w kolejnym numerze tygodnika Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego super konkurs, w którym nagrodami będzie aż pięć rodzinnych biletów na Farmę Iluzji (dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 roku życia).
Każdy bilet wart jest aż 116 złotych!
Czytajcie za tydzień uważnie Twój Głos – wytnijcie kupon konkursowy i weźcie udział w tej wspaniałej zabawie, gdzie aż do pięciu rodzin uśmiechnie się szczęście.

Powodzenia!


Napisz komentarz »