Aktualności, Górzno, Kalendarz wydarzeń, Ludzie, Rozrywka, Z gmin

Dzień Górzna już w niedzielę

Opublikowano 23 czerwca 2016, autor:

26 czerwca 2016
13:00 do 23:00

Cygańskie Gitary będą gwiazdą wieczoru podczas tegorocznego Dnia Górzna. Tradycyjnie już odbędzie się też bieg o Puchar Wójta.

 

 

Oficjalne rozpoczęcie obchodów zaplanowano na godzinę 14:00. Pół godziny później, po okolicznościowych przemówieniach, wystartuje bieg o Puchar Wójta Gminy Górzno. O godzinie 15:00 rozpoczną się  zabawy dla dzieci, które poprowadzą aktorzy Teatru Fantazja. Godzinę później sceną zawładnie zespół MAXEL, zaś o 17:00 – zespół ludowy z Górzna. O godzinie 18:00 rozpocznie się losowanie nagród w loterii fantowej. Na scenie uhonorowani zostaną także zwycięzcy zorganizowanych z okazji święta konkursów. O 19:00 przed publicznością wystąpi zespół Cygańskie Gitary, zaś o 21:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem SILVER.

Impreza tradycyjnie odbędzie się na terenie miejscowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczestnicy będą mogli wziąć także udział w konkursie Nadleśnictwa Garwolin i skorzystać z bezpłatnych badań. Na najmłodszych czekać będzie dmuchana zjeżdżalnia, eurobungy, trampolina oraz basen z piłeczkami.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno oraz Restauracja „Galaktyka”. Imprezę objęli honorowym patronatem wójt Waldemar Sabak i przewodniczący rady, Krzysztof Skwarek.

Gwiazdą tegorocznego święta gminy Górzno będzie zespół Cygańskie Gitary.

Gwiazdą tegorocznego święta gminy Górzno będzie zespół Cygańskie Gitary.

Napisz komentarz »