Aktualności, Galerie

Blisko 800 aut na zlocie

Opublikowano 13 lipca 2017, autor:

To była naprawdę wielka impreza dla miłośników samochodów i motocykli. Organizatorzy już po raz czwarty udowodnili, że pasja i miłość do motoryzacji potrafi łączyć.

 

 

 

Piękna pogoda przyciągnęła na garwolińskie Zarzecze całe rodziny. Zlot odbył się pod patronatem medialnym naszej gazety.

Podczas imprezy odbyła się licytacja charytatywna. Motocykl, ufundowany przez firmę Moto Art z Józefowa, wylicytowano za 1.600 zł. Nie złożony jeszcze motorower sprzedano za 1.100 zł. Licytowano też inne przedmioty. Łącznie udało się zebrać 3.600 zł. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Wojtka Muchy.

Atrakcyjnie prezentowała się sekcja car-audio. Kolejne auta prześcigały się w liczbie Watów, określających moc muzyczną sprzętu grającego.

Na garwolińskim zlocie nie mogło zabraknąć słynnego „Gargamela” i zwycięzcy konkursu na Najbrzydszy Samochód w Polsce, czyli 70-letniego pana Bogdana, jego 94-letniej matki Kazimiery i ich 51-letniego Wartburga.

Na zakończenie organizatorzy rozdali dyplomy, statuetki i nagrody, jednocześnie zapraszając uczestników i widzów na „Tłokowisko” za rok.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »