Aktualności, Borowie, Kalendarz wydarzeń, Kultura, Ludzie, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Z gmin

Bawiąc się pomóż Zuzi i Bartkowi

Opublikowano 12 maja 2017, autor:

14 maja 2017
14:00 do 22:00

Zbliża się Wielki Festyn Charytatywny dla Zuzi i Bartka. Zostanie zorganizowany 14 maja w Borowiu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 na terenach parku w centrum miejscowości. Do 16:00 potrwają występy lokalnych zespołów ludowych i kapeli Bocianisko. Do 17:30 na scenie występował będzie zespół Silver, a po nim Sztos Band. Na 19:00 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru.

-To będzie wyjątkowa impreza z wyjątkową gwiazdą wieczoru. Najbardziej kontrowersyjny zespół 2012 roku i ich przebój „Koko Euro Spoko”, czyli Jarzębina -mówi nam Tomasz Dziwiszek, jeden z organizatorów.

O 20:00 na scenie pojawi się zespół Discors, a około 21:20 Plus. Imprezę nakręcał będzie Dj Funboy. W razie niesprzyjających warunków pogodowych, impreza może przenieść się do budynku miejscowej szkoły.

Sponsorzy nadal poszukiwani

Wśród atrakcji dodatkowych organizatorzy zapewniają pompowane zamki i zjeżdżalnie, akcję „malowania buziek” dla najmłodszych, a także watę, popcorn, baloniki i zabawki.

Będzie też stoisko z potrawami regionalnymi, loteria fantowa, a także licytacje ofiarowanych na aukcję przedmiotów. Czas urozmaicą pokazy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Lista sponsorów jest nadal otwarta. Każdy, kto chce pomóc, może zgłaszać się do organizatorów. Jest na to czas do 8 maja. Wystarczy zadzwonić pod numery tel. 665 235 497 lub 509 716 668.

Wielki Festyn Charytatywny dla Zuzi i Bartka odbędzie się pod patronatem medialnym Twojego Głosu. Z kolei patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują poseł Grzegorz Woźniak, starosta Marek Chciałowski i wójt gminy Borowie Wiesław Gąska.

Napisz komentarz »