Garwolin, Z życia szkół

Bal karnawałowy w przedszkolu

Opublikowano 27 lutego 2015, autor:

Jak co roku, zgodnie z tradycją, w przedszkolu „Słoneczko” W Woli Rębkowskiej 5 lutego odbył się bal karnawałowy.

Oficjalnie rozpoczęła go dyrektor Renata Boryń. Na bal przybyli wspaniali goście: księżniczki, towarzyszący im kowboje, policjanci, królewny, wróżki, motylki, cyganki, piraci strażacy i inne postacie z dziecięcych bajek, które opanowały na kilka godzin salę gimnastyczną w szkole.

Wszyscy uczestnicy byli przepięknie przebrani wraz z całym personelem przedszkola. Dzieci prowadzone przez wodzireja panią Sylwię Gałązkę zachęcane były do m.in. zatańczenia z balonem, Woogie – Boogie, Pingwina. Nie obyło się bez pociągu prowadzonego przez nauczycieli oraz wspólnego tańczenia kaczuszek, twista, rock and rolla. Przedszkolaki bawiły się przy tym znakomicie. Nie zapomniano też o słodkim poczęstunku dla dzieci ufundowanym przez Radę Rodziców przedszkolaków.

Tę wspaniałą chwilę można było uwiecznić za zgodą Rodziców na zdjęciach wykonanych przez fotografa Annę Pyra-Piotrowską. Wszyscy bardzo chętnie pozowali do zdjęć. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał ani na chwilkę. Było radośnie, zabawnie i kolorowo. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiły wiele radości wszystkim uczestnikom balu.

 

Sylwia Gałązka

Napisz komentarz »