Aktualności, Garwolin, Kalendarz wydarzeń, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Z gmin

Zapraszamy na piknik z Ekoliderem

Opublikowano 09 czerwca 2016, autor:

12 czerwca 2016
13:00 do 20:00

Podczas imprezy, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Lucinie, na dzieci będzie czekało mnóstwo darmowych atrakcji. Zostanie też rozstrzygnięty konkurs na „Młodego lidera powiatowej ekologii”. Gazeta Twój Głos objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, na terenie siedziby firmy, w Lucinie. Rozpocznie się o godzinie 13:00, potrwa do 22:00.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia dżungla, trampoliny, mega  piłkarzyki, euro bungee, gladiatorzy, malowanie twarzy, zabawy z animatorami. Organizator zapewnia konkursy dla dzieci. Wystąpi iluzjonista. Odbędą się pokazy ratownictwa medycznego i drogowego w wykonaniu straży pożarnej, pokazy militarne, w tym symulacja walki oraz pokaz karate.

Do dyspozycji uczestników będą przejazdy samochodami militarnymi, prezentacje kosmetyczne i fryzjerskie oraz prezentacja samochodów marki Toyota. Na chętnych będą czekały posiłek polowy, wata cukrowa i popcorn. Zagrają zespoły The Lovers i Aneks.

Podczas pikniku zostanie rozstrzygnięta I edycja Konkursu „Młody lider powiatowej ekologii”. Jest on przeznaczony dla przedszkoli i szkół z powiatu garwolińskiego. W konkursie bierze udział 46 placówek oświatowych, w tym 11 przedszkoli i 35 szkół. Nagrody będą przyznawane w pięciu kategoriach: makulatura, szkło, plastik, baterie i elektronika.

-Oprócz nagród dla szkół naszym zamiarem jest wyróżnienie i nagrodzenie uczniów, którzy dostarczyli największą ilość surowców –nadmienia Jarosław Wyglądała, właściciel firmy Ekolider.

Będzie to pięć nagród głównych dla pięciu uczniów, którzy otrzymają tytuł „Młodego lidera powiatowej ekologii”.

Plakat zapowiadający niedzielny piknik w Lucinie

Napisz komentarz »