Aktualności, Borowie, Garwolin, Górzno, Kultura, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Pilawa, Rozrywka, Sobolew, Trojanów, Wilga, Z gmin, Żelechów

Zakochane Walentynki z Twoim Głosem

Opublikowano 05 lutego 2016, autor:

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami.
14 lutego już za niecałe dwa tygodnie!
Macie na tę okazję przygotowane niespodzianki dla swoich „drugich połówek”?
Jeśli nie, to proponujemy Wam idealne rozwiązanie.

 

Z okazji Walentynek gazeta Twój Głos, Hotel & Restauracja Sulbin i Kwiaciarnia „U Bożeny” ogłaszają wyjątkowy, zakochany konkurs.

 

 

 

Jego zasady są bardzo proste. Wystarczy wypełnić i wyciąć kupon, który znajdziecie na 7. stronie w aktualnym numerze gazety Twój Głos. Na kuponie należy złożyć życzenia ukochanej osobie z okazji Dnia Zakochanych.

Te najbardziej oryginalne, kreatywne i zaskakujące nagrodzimy.

 

Co jest do wygrania?

Czekają na Was cenne nagrody – w sam raz na 14 lutego.

1 x wykwintna kolacja Walentynkowa dla dwojga w Restauracji Sulbin (bez ograniczeń cenowych) poprzedzona udziałem w koncercie Beaty Orbik (koncert i kolacja w sobotni wieczór 13 lutego).

1 x podwójne zaproszenie na koncert Beaty Orbik w Restauracji Sulbin (koncert 13 lutego).

1 x piękny, wyjątkowy Bukiet Walentynkowy dla ukochanej osoby, ufundowany przez kwiaciarnię „U Bożeny”, mieszczącą się przy ul. Polskiej w Garwolinie.

Jak widzicie, jest o co walczyć!

Tym bardziej, że właściwie każdy z uczestników wygrywa ponieważ wszystkie Walentynkowe wyznania miłości, które prześlecie w ramach konkursu, zostaną wydrukowane w kolejnym numerze tygodnika Twój Głos-gazety powiatu garwolińskiego. Wtedy też opublikujemy nazwiska zwycięzców.

 

Do kiedy trwa konkurs?

Na wypełnione przez Was kupony czekamy do wtorku, 9 lutego, do godziny 11.00. Można wysyłać je pocztą, wrzucać do skrzynki przed naszą redakcją lub dostarczyć osobiście do naszej siedziby przy ulicy Kościuszki 22b.

 

Zachęcamy do udziału!

 

Wyjątkowy, Walentynkowy koncert już 13 lutego w Hotelu Sulbin

Wyjątkowy, Walentynkowy koncert już 13 lutego w Hotelu Sulbin

Napisz komentarz »