Aktualności, Czarna strona powiatu

Z rozpaczy pod Fabię

Opublikowano 17 października 2016, autor:

Zawód miłosny był powodem samobójczej próby 17-latki. Na szczęście nieudanej próby.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 17-letnia kobieta, z powodu zawodu miłosnego, usiłowała popełnić samobójstwo. W tym celu wbiegła wprost pod nadjeżdżającą osobową skodę -informuje nas Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Samochodem na radomskich numerach rejestracyjnych kierował 63-letni mężczyzna.

Na szczęście dziewczyna przeżyła. W wyniku uderzenia doznała tylko obrażeń nogi. Jednak ze względu na zły stan psychiczny, została przewieziona na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego.

Całe zajście miało miejsce na Alei Legionów w poniedziałek (10 września) około godziny 14:00. Wywołało niestety gigantyczne korki na głównej arterii miasta. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość, oczekując na zakończenie prac mundurowych na miejscu potrącenia.

Nastolatka rzuciła się pod osobową skodę. W wyniku uderzenia doznała obrażeń nogi. Została przewieziona na odział zamknięty szpitala psychiatrycznego.

Nastolatka rzuciła się pod osobową skodę. W wyniku uderzenia doznała obrażeń nogi.  Została przewieziona na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego.

 

Tekst: Jarosław

Zdjęcie: Łukasz Szymański

Napisz komentarz »