Aktualności, Atrakcje turystyczne, Ludzie, Rozrywka, Turystyka

W niedzielę widzimy się na Tłokowisku

Opublikowano 06 lipca 2018, autor:

Fani i właściciele starych i nowych aut spotkają się już po raz piąty na garwolińskim kwadracie.

 

 

 

 

 

Impreza wystartuje o godzinie 10:00. Rozpocznie się od rejestracji uczestników. W samo południe zaplanowano oficjalne powitanie i rozpoczęcie. Zostaną zorganizowane gry, konkursy i zabawy dla dzieci oraz dla dorosłych. Będzie można zobaczyć m.in. strzelanie z wydechów Fiatów 126P. Klasyki wyjadą na miasto i przejadą głównymi ulicami Garwolina.

Impreza odbywa się w klimacie piknikowym nad wodą. Gwiazdą będzie Kabaret Czwarta Fala, znani z przebojów „Wieśka Tico” czy „Kiermana”, a gośćmi specjalnymi będzie KickSter Tv oraz Marek i Edek, uczestnicy programu tv „Złomowisko Pl”.

 

8 lipca świętem motoryzacji

 

Zaplanowano wiele konkursów. Zostaną m.in. zorganizowane zawody Car Audio. DB Drag Racing to międzynarodowa organizacja skupiająca najlepszych zawodników car audio z całego świata. Przeprowadzą zawody na najgłośniejsze auto w Polsce, a zawodnicy mogą startować i konkurować z zawodnikami z całego świata. Na „Tłokowisku” odbędzie się jedna z rund zawodów car audio dB Drag Racing.

 

Spotkaj się z Markiem i Edkiem ze „Złomowiska PL”

 

Podczas wydarzenia odbywała się będzie zbiórka plastikowych nakrętek dla Wojtusia Muchy. Pudełka na korki będą ustawione na placu, m.in. przy rejestracji. To jednak nie jedyny akcent charytatywny.

-W tym roku na naszym zlocie zbieramy pieniądze dla naszego kolegi Pawła Piątka, który niedawno zachorował na raka. Puszka na datki będzie przy rejestracji, ale również będzie prowadzona licytacja. Prosimy wszystkich chętnych, którzy posiadają jakieś fajne przedmioty do oddania na licytacje o zabranie ich na zlot -wyjaśniają organizatorzy.

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza Tadeusza Mikulskiego i pod patronatem medialnym Twojego Głosu.Organizatorami są członkowie klubu Oldtimery Garwolin oraz Fundacja Ratujmy Klasyki.

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko właścicieli zabytkowych aut, ale i widzów. Wjazd na imprezę jest darmowy.


Kontakt do organizatorów:

Sponsorzy, stoiska oraz food trucki – Krzysztof 797 319 566

Radosław 515 525 555

Paweł 516 531 621

Sebastian 511 809 958

Sponsorzy- Robert ‭506 168 361‬


 

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje oczywiście Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »