Aktualności, Sport

Zapisz się na Duathlon Garwoliński

Opublikowano 19 marca 2018, autor: mp

Miłośniku biegania i jazdy na rowerze zgłoś się! 19 marca w samo południe ruszyły zapisy na III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018”. Uczestnicy wystartują 1 maja.

 

 

 

Duathlon odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.

1 maja zawodnicy pokonają około 27-kilometrową trasę, biegnąc i jadąc na rowerze. O nagrody będzie można walczyć w klasyfikacji generalnej – open mężczyźni i open obiekty oraz w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymają statuetki, a wszyscy uczestnicy zabiorą do domów pamiątkowe medale. Opłata startowa to zaledwie 30 zł.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie „Truchtacz.pl” oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Jak się zapisać?

Należy wejść na stronę http://online.datasport.pl/zapisy i podać niezbędne dane.
W momencie oddawania tego numeru do druku były już pierwsze osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w tych niecodziennych zmaganiach.

Napisz komentarz »