Aktualności, Łaskarzew, Z gmin

Festyn dla Kasi już w niedzielę

Opublikowano 25 lipca 2016, autor: Jarosław

31 lipca odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na pomoc dla Katarzyny Książek. W kwietniu 35-latka z Budla straciła w wypadku nogę.

 

 

 

Festyn odbędzie się na stadionie KS „Promnik” Łaskarzew, przy ulicy Kusocińskiego w Łaskarzewie. Rozpocznie się o godz. 13:00.

Na boisku zmierzą się ze sobą „Zryw” Sobolew i „Promnik” Łaskarzew. Zostaną rozegrane zawody strażackie o Puchar Posła na Sejm Grzegorza Woźniaka. Przewidziano zabawę fantową, kiermasz książek i wyprzedaż garażową.

Na licytacji pojawią się między innymi puchar z autografem najbardziej utytułowanej kobiety w historii kolarstwa światowego MTB Gunn-Rity Dahle Flesjå, bluza rowerowa od Cezarego Zamany, bluzka z autografem Przemysława Miarczyńskiego, sukienka od Joanny Koroniewskiej-Dowbor, koszulko z autografem Przemysława Frasunkiewicza oraz zawodników Lechii Gdańsk, koszulka Legii Warszawa, spodenki Marcina Rozalskiego z autografem, rękawica Jana Błachowicza, a także piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz Marcina Gortata.

Dzieci zabawi Klaun Wiercisław. Dla najmłodszych przygotowano także dmuchańce, zaplatanie i kolorowanie warkoczyków, malowanie twarzy, przejażdżki na kucyku, zawody sportowe, zabawę w strażackiej pianie, podnośnik strażacki i zjazdy na specjalnej pochylni. Przewidziano pokaz starych samochodów, przejażdżki bryczką, masaże, specjalne zawody sportowe tylko dla pań. Swój namiot rozstawi Nadleśnictwo Garwolin. Pojawi się także grupa militarna.

Organizatorzy zapewniają kuchnię polową, pyzy, grill, ciasta, watę cukrową, gofry, kawę, herbatę, a nawet pieczonego prosiaka. O oprawę muzyczną zadba DJ Seyo. Na zabawę taneczną zaprasza zespół Grand. Za wstęp osoby dorosłe zapłacą 10 złotych.

Organizatorami są OSP Łaskarzew, KS Promnik Łaskarzew, KWS Żabczyńscy i Fundacja „ALE Jestem. Patronat honorowy sprawuje poseł Grzegorz Woźniak.

Twój Głos – Gazeta Powiatu Garwolińskiego objęła festyn patronatem medialnym.

 

Festyn dla Kasi już w niedzielę

Napisz komentarz »