Aktualności, Atrakcje turystyczne, Historia, Łaskarzew, Rozrywka, Turystyka, Z gmin

Druhowie będą rywalizowali w nietypowych konkurencjach

Opublikowano 15 czerwca 2016, autor: Jarosław

Już po raz trzeci OSP Łaskarzew organizuje „Zlot Pojazdów Pożarniczych w Powiecie Garwolińskim”. Impreza odbędzie się w niedzielę (19 czerwca) w parku „Alejki”.

 

 

 

Od godziny 13:00 do 13:50 będzie trwała rejestracja przybyłych na zlot jednostek oraz zgłaszanie zawodników do konkurencji sportowych. Na 14:00 zaplanowano zbiórkę strażaków i uroczyste otwarcie zlotu.

Pół godziny później startują konkurencje sportowe: bieg strażacki „taniec z wężem”, cięcie drzewa piłą spalinową, cięcie drzewa piłą poprzeczną i rąbanie kłody drewnianej.

Na 17:30 zaplanowano pokazy strażackie -gaszenie pożaru i pokazy ratownictwa drogowego. O 18:15 rozpoczną się fontanny strażackie. Piętnaście minut później nastąpi uroczyste rozdanie nagród, podsumowanie oraz zakończenie imprezy. Na koniec przewidziano zabawę taneczną.

W trakcie zlotu zostanie zorganizowana wystawa i prezentacja pojazdów pożarniczych oraz sprzętu strażackiego. Wśród atrakcji będą przejażdżki konnym wozem strażackim oraz plac zabaw strażackich.

Głównym organizatorem imprezy jest Ochotnicza Straż Pożarna w Łaskarzewie. Honorowy patronat sprawuje Burmistrz Miasta Łaskarzew.

Twój Głos objął „III Zlot Pojazdów Pożarniczych w Powiecie Garwolińskim” patronatem medialnym.

 

Druhowie będą rywalizowali w nietypowych konkurencjach. Na 17:30 zaplanowano pokazy strażackie - gaszenie pożaru i ratownictwo drogowe.

Druhowie będą rywalizowali w nietypowych konkurencjach. Na 17:30 zaplanowano pokazy strażackie – gaszenie pożaru i ratownictwo drogowe.

Napisz komentarz »