Aktualności, Sport

Rośnie grono najmłodszych biegaczy

Opublikowano 14 maja 2016, autor: Łukasz Strachota

O kolejne punkty do klasyfikacji generalnej tegorocznego Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, biegacze powalczyli w Leszczynach.

W Biegu Ułańskim, który był częścią obchodów święta 1. Pułku Strzelców Konnych udział wzięło 112 osób, w tym 83 dzieci.

To kolejny bieg, w którym rośnie liczba zawodniczek i zawodników. Cieszy nas to niezmiernie i mobilizuje do poszukiwania rozwiązań, które uczyniłyby nasze bieganie jeszcze bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla wszystkich startujących -mówi Michał Kopik, prezes Stowarzyszenia Truchtacz.pl, które wraz z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już po raz piąty organizuje biegowy cykl.

Kolejne zawody zaliczane do V Grand Prix Ziemi Garwolińskiej odbędą się:  11 września (upamiętnienie rocznicy bombardowania Garwolina) i 9 października (wielki finał). Oba  biegi rozegrane zostaną na Zarzeczu.