Aktualności, Czarna strona powiatu

Mamy najlepszych kryminalnych w garnizonie!

Opublikowano 19 maja 2016, autor: MK.

Reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zwyciężyła w eliminacjach wojewódzkich ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2016”. Przed mundurowymi finał ogólnopolski.

fot. archiwum TG

Zawody zostały zorganizowane pod koniec kwietnia w Garbatce Zbyczynie (powiat kozienicki). Do rywalizacji stanęły zespoły z komend miejskich i powiatowych województwa mazowieckiego. W eliminacjach wzięło łącznie udział 28 czteroosobowych drużyn składających się z policjanta dochodzeniowo-śledczego, operacyjno-rozpoznawczego, technika kryminalistyki oraz sprawującego nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

-Zawody były podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Każdy zespół po zakończeniu części teoretycznej miał wyznaczony teren w lesie do przeprowadzenia oględzin miejsca zdarzenia -dowiadujemy się od Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Wśród funkcjonariuszy dochodzeniowo-śledczych i techników kryminalistyki pierwsze miejsca zajęli policjanci z garwolińskiej komendy. Najlepszym policjantem sprawującym nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą okazał się natomiast funkcjonariusz z Komendy Miejskiej w Radomiu. W kategorii policjantów operacyjno-rozpoznawczych zwyciężył przedstawiciel grójeckiej policji.

Nasza reprezentacja okazała się także najlepsza w klasyfikacji generalnej. Tym samym policjanci z Garwolina reprezentować będą garnizon mazowiecki podczas finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 7-9 czerwca w Pile.

 

fot. archiwum TG

fot. archiwum TG

komentarz »
  1. kinga 19 maja 2016 13:54 - Odpowiedź

    Gruuubo – to ciekawe dlaczego narkotyki likwidował w tamtym tygodniu Radom, a nasi nic nie wiedzieli ha, ha!

Napisz komentarz »