Aktualności, Rozrywka

Wygraj dzień służby w PSP Garwolin

Opublikowano 09 czerwca 2014, autor: MK.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie w związku z uroczystością nadania sztandaru zorganizowała dwa konkursy skierowane do mieszkańców powiatu garwolińskiego.

straż

 

 

 

 

 

 

Pierwszy z nich polega na wymyśleniu hasła promującego uroczystość nadania komendzie sztandaru. Stworzone przez uczestników zdanie może składać się maksymalnie z 10 słów.

-Najważniejsze, by sformułowane zdanie trafiło do odbiorcy i bezpośrednio dotyczyło uroczystości jaka odbędzie się 28 czerwca, czyli nadania sztandaru KP PSP Garwolin -tłumaczy Janusz Majek, oficer prasowy PSP w Garwolinie.

Autor najlepszego hasła wygra dzień służby w PSP Garwolin, podczas którego zwiedzi budynek komendy, zapozna się ze sprzętem strażackim, weźmie udział w ćwiczeniach pożarniczych oraz ćwiczeniach z łodzią motorową i quadem, a także zje wspólny obiad z załogą JRG. Jedną z atrakcji dnia będzie także wspólna kawa z Komendantami PSP Garwolin.

Zadaniem uczestników drugiego konkursu będzie natomiast stworzenie plakatu promującego nadanie komendzie sztandaru. Praca powinna zostać wykonana w wersji cyfrowej i przesłana do organizatora w formacie JPG lub PDF. Plakat musi zawierać nazwę wydarzenia i organizatora, logo PSP oraz miejsce i datę uroczystości. Dla osoby, która wykaże się największą kreatywnością przewidziano nagrody rzeczowe.

Prace należy przesłać na adres e-mail: [email protected] bądź na adres siedziby organizatora. W treści wiadomości należy podać dane (imię, nazwisko, adres, wiek) oraz numer telefonu. Dodatkowo każdy uczestnik musi dołączyć klauzurę o odstąpieniu praw autorskich do hasła i plakatu.

Projekty można składać do 15 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano natomiast na 17 czerwca.

Odpowiedzi na ewentualne pytania i dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: [email protected]

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »