REKLAMA
dach bis

Aktualności

Weź udział w twórczych warsztatach

Opublikowano 25 kwietnia 2014, autor: JS.

Nauczyciele szkół i przedszkoli mogą się już zapisywać na ciekawe warsztaty muzyczne, plastyczne i cyrkowe. Maraton odbędzie się 24 maja w szkole w Michałówce.

Weź udział w twórczych warsztatach

Maraton obejmuje trzy warsztaty -muzyczny, plastyczny i cyrkowy. Poprowadzą je Monika Kluza, Jakub Zydlewski i Gabriela Mrozicka.

W ramach warsztatów muzycznych będzie mowa między innymi o praktycznym przygotowaniu do nauki aktywnego słuchania muzyki, kolorowych tańcach, piosenkach i zabawach oraz propozycjach masażu i relaksacji.

 

Podczas warsztatów plastycznych uczestnicy będą mieli do czynienia m.in. z twórczymi pracami plastycznymi do samodzielnego wykonania przez dzieci. Zobaczą, jak wykorzystać niedrogie, ogólnodostępne materiały oraz zapoznają się z pomysłami na prezenty wykonywane przez dzieci.

Podczas zajęć cyrkowych zostaną zaprezentowane m.in. kolorowe akcesoria kuglarskie i ciekawe pomysły na zabawy integracyjne z wykorzystaniem sprzętów cyrkowych. Nauczyciele dowiedzą się o możliwościach wykorzystania sztuki cyrkowej w różnych przedstawieniach. Prowadzący opowie o prostych sztuczkach magicznych, wykorzystaniu baniek mydlanych i żonglerce.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 240 zł. W trakcie maratonu będzie można zakupić prezentowane podczas warsztatów pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne, instrumenty i książki. Każdy uczestnik otrzyma m.in. zaświadczenie o ukończeniu warsztatów oraz konspekty zajęć.

Organizatorami są Powiatowy Ośrodek doskonalenia Nauczycieli w Garwolinie oraz Centrum Edukacji Artystycznej „Muzylek Moni”. Warsztaty odbędą się 24 maja w Zespole Szkół w Michałówce. Rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 19.00. Zapisy (i wpłaty) do 16 maja – PODN w Garwolinie 25 682 30 40, Małgorzata Biecek 782 181 162, [email protected]. Szczegóły na www.podngarwolin.pl oraz twojglos-garwolin.pl.

Twój Głos objął Twórcze warsztaty dla nauczycieli szkół i przedszkoli patronatem medialnym.

 

1 2 34

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
Napisz komentarz »