REKLAMA

Aktualności, Borowie, Górzno, Parysów

Jaki los czeka urzędy pocztowe?

Opublikowano 22 lutego 2013, autor: Iga Gajowniczek

Już kilka lat temu można było usłyszeć pogłoski o rzekomej likwidacji placówek pocztowych w kilku miejscowościach na terenie powiatu garwolińskiego.Teraz temat powrócił. Poczta Polska jednak uspokaja.

W Parysowie, Borowiu i Górznie- w urzędach pocztowych w tych miejscowościach najprawdopodobniej zajdą zmiany. Poczta Polska uspokaja jednak, że nie planuje się całkowitej likwidacji.

Prawdopodobnie zmieni się tylko ich forma organizacyjna, a co za tym idzie zostaną przekształcone w filie placówki pocztowej w Garwolinie -wyjaśnia Tomasz Borowski z Biura Prasowego Poczty Polskiej S.A.

Nie ma jeszcze decyzji

 

Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Tomasz Borowski zaznacza, że ewentualne zmiany nie będą miały wpływu na jakość obsługi klientów. W tej kwestii wszystko pozostanie bez zmian.

Aby zapewnić dobry dostęp do naszych usług w zeszłym roku otworzyliśmy w powiecie garwolińskim nowe placówki pocztowe: w czerwcu ubiegłego roku została otwarta Agencja Pocztowa przy Alei Legionów, a w listopadzie Agencja Pocztowa w miejscowości Ruda Talubska -kontynuuje.

Pracownik biura prasowego wyjaśnia, że wszelkie zmiany dotyczące funkcjonowania placówek wynikają z faktycznego zapotrzebowania na usługi pocztowe.

Napisz komentarz »