Aktualności

Palikot w Garwolinie

Opublikowano 24 maja 2014, autor:

Wczoraj, wczesnym popołudniem, nieoczekiwanie pojawił się w naszym mieście Janusz Palikot – lider Europy Plus Twój Ruch.

Polityk chętnie pozował do zdjęć z młodymi ludźmi

Znany polityk zawitał w Garwolinie jednak tylko na krótką chwilę.

-Jestem w drodze do Lublina, gdzie mamy w planach rozwieszenie wielkiej unijnej flagi. W ten sposób Europa Plus Twój Ruch chce zakończyć kampanię do Parlamentu Europejskiego -powiedział przedstawicielowi Twojego Głosu.

 

Korzystając z okazji, zapytaliśmy Janusza Palikota też o to, co jego zdaniem jest szansą dla prężnego rozwoju Garwolina.

-Są cztery podstawowe elementy:  reforma pracy, plan rozwoju gospodarczego, integracja europejska – w tym wprowadzenie euro, oraz promocja Polski. Spełnienie tych warunków powinno spowodować, że w miastach wielkości Garwolina, docelowo powstanie odpowiednio dużo miejsc pracy -twierdzi poseł.

W czasie spotkania z liderem Europy Plus, każdy chętny mógł zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię i wymienić się z nim poglądami. Janusz Palikot żywo dyskutował przede wszystkim z młodymi mieszkańcami Garwolina.

 

Tekst: Zuzanna Chylińska

Zdjęcia: Ewelina Karbowska

 

Poseł znalazł czas na wymianę poglądów podczas rozmowy "w cztery oczy". Namawiał do poparcia jego ugrupowania w niedzielnym głosowaniu

  • Poseł znalazł czas na wymianę poglądów podczas rozmowy "w cztery oczy".
komentarz »
  1. Wislador 28 maja 2014 18:49 - Odpowiedź

    Błazen z Biłgoraja !!!

Napisz komentarz »