Aktualności, Galerie, Rozrywka

II Festyn Rodzinny przyciągnął małych i dużych

Opublikowano 11 sierpnia 2015, autor:

Mnóstwo atrakcji, zdrowa, zacięta rywalizacja, wiele cennych nagród, kabaret, super koncerty, a na deser „II Zjazd z górki na byle czym”. Nawet upał nie przeszkodził w świetnej zabawie, którą zorganizowała Tradycyjna Kuchnia Polska Wichowscy, a jej patronem honorowym był poseł Grzegorz Woźniak.

Impreza została zorganizowana pod patronatem medialnym Twojego Głosu. Gry i zabawy przygotował między innymi Weteran Klub Tur Garwolin. Były to między innymi prowadzenie roweru z odwrotnie skręcającą kierownicą dla dzieci, jazda takim jednośladem dla dorosłych oraz podnoszenie ciężarka. W pierwszej konkurencji zwyciężyła Zuzia Szarek, w drugiej Ireneusz Paprocki, a w trzeciej Łukasz Mikulski.

Druga edycja „Zjazdu z górki na byle czym” przyciągnęła pięć załóg oraz liczną widownię. Jednym zjazd wyszedł lepiej, a innym gorzej, ale przede wszystkim liczyła się przednia zabaw. Bardzo ciekawie prezentował się pojazd „Sweet home”. Jego pasażerowie mogli podczas jazdy nie tylko oglądać telewizję, ale także skorzystać z „toalety”. Załoga zajęła drugie miejsce. Trzecie przypadło w udziale duetowi „Taxi z Wiejskiej”.

Zwycięzcy konkursu „Zjazdu z górki na byle czym” wygrali biokominek (łącznie w różnych konkurencjach rozdano aż cztery takie sprzęty. Załoga, która zajęła drugie miejsce, otrzymała 1000 złotych do wykorzystania w Tradycyjnej Kuchni Polskiej. Trzecie było premiowane nagrodą 500 złotych, do wykorzystania w Hurtowni Jarmir.

 

Napisz komentarz »