Aktualności, Kultura, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka

CSiK zaprasza na wyjazd do Teatru Rampa

Opublikowano 17 października 2016, autor:

Familijny musical na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego, to kolejna propozycja Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie dla najmłodszych.

Wycieczka z cyklu „Z wizytą w teatrze” odbędzie się 19 listopada. Zapisy właśnie ruszyły.

Awantura o Basię”, czyli wzruszająca i zabawna historia Basi Bzowskiej, która po śmierci matki trafia do różnych opiekunów, podbijając ich serca. Pobudza do dyskusji na temat wytrwałości i wartości kochającej rodziny.

Musical w Teatrze Rampa osadzony w realiach lat 20. i 30. XX wieku pełen jest niesamowitych zwrotów akcji, które rodzą liczne pytania. Kto ma być prawnym opiekunem Basi i gdzie ma zamieszkać? Co się stanie kiedy podrośnie? Czy uda się odnaleźć zaginionego ojca Basi? Czy miłość dziecka jest w stanie pokonać przeciwności losu? Odpowiedź na te wszystkie zagadkowe pytania widzowie odnajdą bez trudu, oglądając „Awanturę o Basię”.

Ciekawe kostiumy, piękne piosenki wywołujące uśmiech i łzy oraz niezapomniane kreacje aktorskie to niewątpliwe atuty tego spektaklu.

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 7-14 lat. Czas trwania 2 godz. 15 min. z przerwą.

Wyjazd na spektakl odbędzie się 19 listopada (sobota) o godzinie 14:00. Zbiórka uczestników na parkingu przy „Garwolance”. Koszt wyjazdu 55 zł.


Informacje i zapisy:

Sekretariat Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, ul. Nadwodna 1 (I piętro),

tel. 25 682 20 51.


z_wizyta_w_teatrze_11_2016max

Tekst i zdjęcie: CSiK

Napisz komentarz »