Aktualności, Atrakcje turystyczne, Miejsca, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Trojanów, Turystyka, Z gmin

Nowe atrakcje na Farmie Iluzji. Sprawdźcie je!

Opublikowano 11 czerwca 2016, autor:

Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się na… Farmie Iluzji.

To nie żart! Tylko w lipcu przygody Alicji w Krainie Iluzji będzie można zobaczyć w rodzinnym parku w Mościskach. Jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe widowisko, zachwyci i porwie każdego w wir przygody.

 

 

 

Przedstawienie opowiada o ciekawości świata i pytaniach, na które wszyscy szukamy odpowiedzi – zwłaszcza dzieci. Ich upartość i dociekliwość nie raz wprawia dorosłych w zakłopotanie.

Biały Królik, którego będziemy próbowali złapać, zaprowadzi w nieznane i sprawi, że otworzymy drzwi, do których inaczej byśmy nie dotarli. Kryje się za nimi tajemnica, ale ważniejsza od niej jest sama podróż.

Oprócz tego przez cały sezon Farma Iluzji oferuje wszystkim gościom mnóstwo nowych tajemnic i niezwykłych obiektów. Zwiedzający mogą odwiedzić tu muzeum iluzji, wejść do tajemniczego tunelu zapomnienia i doświadczyć świata skali makro, oglądając wielkie stoły, krzesła, szachy i klocki.

Park to świetne miejsce do zabawy, ale i nauki przez zabawę. Bilety można kupować na miejscu oraz on-line, przez stronę internetową Farmy Iluzji.

Przybywajcie i dajcie się oczarować tak, jak oczarowane zostały miliony ludzi na całym świecie.

 

Już w lipcu przygody Alicji w Krainie Iluzji będzie można zobaczyć w rodzinnym parku w Mościskach.

Już w lipcu przygody Alicji w Krainie Iluzji będzie można zobaczyć w rodzinnym parku w Mościskach.

 

Napisz komentarz »