Aktualności, Czarna strona powiatu, Wilga

Powiesił się w lesie

Opublikowano 14 października 2015, autor: Marta Kalinowska

Dzisiaj przed południem, tuż za przystankiem PKS w Celejowie, oczekująca na autobus kobieta natrafiła na zwłoki mężczyzny.

Powiesił się w lesie

Ciało wisiało na jednym z drzew w pobliskim lesie. Informację o zdarzeniu potwierdza nam oficjalnie rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, Marek Kapusta.

 

 

 

-Faktycznie, tuż po godzinie 10.00 w okolicach przystanku autobusowego w miejscowości Celejów znalezione zostały zwłoki 43-latka. Mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie -informuje rzecznik miejscowej komendy.

Nam udało się nieoficjalnie ustalić, że 43-latek był najprawdopodobniej narodowości ukraińskiej. Nie wiadomo jednak jeszcze, co robił na terenie naszego powiatu. Najprawdopodobniej przyjechał tu do sadowniczych prac sezonowych, lub miał wracać od tego typu pracy do swojego kraju.

Śledczy spróbują też odpowiedzieć na pytanie, co pchnęło go do tak dramatycznej decyzji.

Przy ciele denata znaleziono dokumenty i pieniądze w saszetce. Obok zwłok stał też duży plecak z ubraniami. Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora wykonywali garwolińscy policjanci. Później ciało zabrała firma pogrzebowa.

Powiesił się w lesie

Więcej szczegółów i informacji o tym dramatycznym zdarzeniu już w kolejnym numerze tygodnika Twój Głos.

Napisz komentarz »