Aktualności, Kultura

Alien świętował 30. urodziny

Opublikowano 01 grudnia 2014, autor: Marta Kalinowska

Setki zaśpiewanych utworów, tysiące występów i wciąż powiększająca się liczba fanów – to wynik 30-letniej działalności zespołu Alien. W ubiegły piątek grupa wystąpiła w Garwolinie z jubileuszowym koncertem.

Alien świętował 30. urodziny

-Jest to wieczór niezwykły, wyjątkowy, z największymi przebojami zagranymi na najwyższym poziomie -mówiła przed rozpoczęciem koncertu Justyna Dybcio z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

I tak rzeczywiście było – zespół zagrał największe polskie i zagraniczne przeboje – także te typowo weselne. Ze sceny rozbrzmiały takie utwory jak „Hej, sokoły”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Dziwny jest ten świat”, „Higway to hell” czy „Set fire to the rain”. W utrzymaniu wyjątkowej atmosfery koncertu pomógł zespołowi Chór Miasta Garwolina, którego występ był ostatnim akcentem obchodów tegorocznego jubileuszu 60-lecia Domu Kultury.

Piątkowy koncert odbył się pod nazwą „Wszystko ma swój czas”. Nie oznacza to jednak, że zespół planuje zakończyć swoją działalność – według zapewnień grupa występować będzie co najmniej do kolejnego jubileuszu.

Alien świętował 30. urodziny

  • Alien świętował 30. urodziny
Napisz komentarz »