Aktualności, Kultura

Można już wypożyczać książki

Opublikowano 01 grudnia 2014, autor: EK.

Choć trwa jeszcze remont i rozbudowa budynku Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie, to prace budowlane są na etapie, który pozwala korzystać z bogatego księgozbioru placówki.

Można już wypożyczać książki

Można już skorzystać z oferty odnowionej czytelni, wypożyczalni dla dorosłych oraz oddziału dla dzieci i młodzieży.

-Liczymy na to, iż nowe, estetyczne, a przede wszystkim bardziej przyjazne użytkownikom wnętrza biblioteki wynagrodzą Wam okres oczekiwania na jej ponowne otwarcie -wyjaśniają w rozmowie z nami bibliotekarze, zapraszając jednocześnie do biblioteki.

Oprócz nowości wydawniczych, będzie można także wypożyczyć książki z działu historycznego, który dotychczas był w magazynie.

W czytelni pojawiły się dodatkowe regały, które umożliwiły wyeksponowanie większej ilości książek, a w oddziale dla dzieci i młodzieży, zmieniła się nie tylko aranżacja wnętrza, ale pojawiła się też sala zabaw dla młodszych czytelników.

-Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na połowę przyszłego roku, więc na będącą następczynią Centrum Informacji Lokalnej, multimedialną Mediatekę, będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać -dodają pracownicy odnawianej placówki.

Napisz komentarz »