REKLAMA

Aktualności, Atrakcje turystyczne, Ludzie, Miejsca, Rozrywka, Szlaki turystyczne, Turystyka, Wyprawy

Spływ kajakowy sposobem na dobre wakacje

Opublikowano 12 lipca 2013, autor: JS.

Chcesz spędzić lato w aktywny i ciekawy sposób? Skorzystaj z propozycji LGD – Forum Powiatu Garwolińskiego oraz garwolińskiego Hufca „Orłów” ZHP.

Spływ kajakowy sposobem na dobre wakacje

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego przy współpracy z Hufcem „Orłów” przygotowało dla mieszkańców gmin, które obejmuje LGD – kilka ciekawych imprez. Pierwszą z nich jest spływ kajakowy rzeką Wilgą. Odbędzie się on w sobotę 27 lipca – początek o godz. 10.00 na terenie Stanicy Harcerskiej „Polewicz”.

Rywalizacja drużynowa będzie prowadzona w kategoriach: najszybszy czasz przepłynięcia odcinka kontrolnego, kajakowa impreza na orientację, najciekawsza dokumentacja spływu. Impreza ma potrwać do godz. 15.00, a w czasie spływu dla uczestników zostaną przygotowane ognisko z kiełbaskami, poczęstunek, gry i konkursy na świeżym powietrzu.

Uczestnikami spływu mogą być mieszkańcy gmin i miast objętych zasięgiem działania Stowarzyszenia. Za drużynę uważa się 2 osoby ze sobą spokrewnione, z której przynajmniej jedna musi być pełnoletnia.

Aby wziąć udział zmaganiach na wodzie należy zgłosić swoje uczestnictwo do końca dnia 20 lipca, poprzez aplikację na stronie www.imprezownia.org. Tam także oraz pod nr 500 445 410 i adresem [email protected] można uzyskać dodatkowe informacje. Ilość miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

-Kolejną imprezą będzie rodzinny rajd rowerowy, zaplanowany na 25 sierpnia – będzie to nie tylko rekreacja, ale i poznawanie tradycji naszego regionu i jeszcze parę innych treści -zapowiada hm. Zbigniew Winiarek, komendant Hufca.

Redakcja Twojego Głosu objęła spływ kajakowy patronatem medialnym.

  • Spływ kajakowy sposobem na dobre wakacje
  • splyw plakat
  • _S432083
Napisz komentarz »