REKLAMA

Aktualności, Z życia szkół

Dzieci z „Przystani” rozpoczęły wakacje

Opublikowano 03 lipca 2013, autor: JS.

Wychowawcy wraz z dziećmi wszystkich czterech świetlic Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Przystań”, przybyli do gościnnego Zespołu Szkół nr 5 w Garwolinie, aby wspólnie zakończyć rok szkolny.

Dzieci z \"Przystani\" rozpoczęły wakacje

Uroczyste zakończenie roku odbyło się 11 czerwca. Dyrektor świetlicy Danuta Siwak oraz przewodnicząca SPD Bogumiła Szeląg podsumowały całoroczną działalność „Przystani”. Na spotkanie przybył również sekretarz Urzędu Miasta w Garwolinie Cezary Tudek.

-Następnie z rąk przybyłych na spotkanie gości wyróżniający się wychowankowie otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz za zaangażowanie w pracę -relacjonuje dla Twojego Głosu Danuta Siwak.

Kazimiera Buszta, opiekunka wolontariatu, wyróżniła również dyplomami i drobnymi upominkami wolontariuszy, pracujących społecznie na rzecz Stowarzyszenia. Z kolei dzieci z „Przystani” nr 3 pod kierunkiem Anny Adamiak wykonały nagrodzoną brawami część artystyczną związaną z rokiem Juliana Tuwima, pt: „Dziękujemy Ci Panie Julianie”. Po przedstawieniu zaproszeni goście, członkowie zarządu, nauczyciele, sympatycy, wolontariusze, dzieci oraz rodzice, udali się na wspólną, uroczystą kolację. Po jej zakończeniu Krystyna Antolak, wicedyrektor ZS nr 5 w Garwolinie, życzyła dzieciom długich, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Uroczystość podsumowująca całoroczną działalność odbyła się dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta w Garwolinie, Urzędu Gminy Garwolin oraz Fundacji PZU w Warszawie.

Na zakończenie roku szkolnego w sobotę 15 czerwca odbyły się jeszcze popisy pływackie wychowanków „Przystani” na basenie w Miętnem.

  • Dzieci z \"Przystani\" rozpoczęły wakacje
Napisz komentarz »