REKLAMA

Aktualności, Garwolin

W Garwolinie powstają nowe miejsca pracy

Opublikowano 15 kwietnia 2013, autor: JS.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. rozpoczął już rekrutację do budowanego właśnie marketu w Garwolinie.

W Garwolinie powstają nowe miejsca pracy

Budowa sklepu Kaufland przy ul. Kościuszki rozpoczęła się z końcem lutego i szybko posuwa się naprzód. Początkowo spółka nie potwierdzała, że w tej lokalizacji powstanie jej market, ale na początku kwietnia przy budowie pojawiły się tablice informacyjne.

Na razie nie wiadomo, kiedy w garwolińskim Kauflandzie będzie można zrobić zakupy.

-Kierownictwo spółki nie podjęło jeszcze decyzji o dacie otwarcia marketu w Garwolinie -informuje nas Małgorzata Wójcik-Koczur z biura prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Firma rozpoczęła już jednak rekrutację do sklepu. Nie wyjawia, ilu osób zatrudni, ale przedstawia, jakich pracowników poszukuje.

-Obecnie poszukujemy osób na wszystkie stanowiska: począwszy od stanowisk kierowniczych tj. kierowników grup towarowych czy kierowników działów, pracowników administracyjnych (np. referent ds. administracyjnych), kasjerów kas głównych, pracowników informacji, sprzedawców, kasjerów, pracowników porządkowych -wymienia Wójcik-Koczur.

Kandydaci chętni do podjęcia pracy w firmie mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: [email protected].

komentarze »
 1. Marek Ochnik 16 maja 2013 18:27 - Odpowiedź

  Witam pracuje w sieci chandlowej od 2009 roku . Swoją doswiadczenie , wiedze, zdobyłem od najnizszego stanowiska sp. kasier , lider działu przemysłowego,kierownik zmiany nocnnej, kierownik działu hard. pozdrawiam Marek Ochnik Garwolin

  • piotr 21 czerwca 2013 14:34 - Odpowiedź

   P.Ochnik CHANDEL CZY HANDEL najpierw pan się pisać po naszemu nauczy a później wstawia komentarze…

 2. Majkello 12 lipca 2013 19:08 - Odpowiedź

  Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podepnij sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla.
  Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
  pozdro

Napisz komentarz »