Aktualności, Kultura

Połomski w Garwolinie już 25 września

Opublikowano 16 września 2015, autor:

Kolejne pokolenia zachwycają się nie tylko piosenkami Jerzego Połomskiego, ale i jego kulturą osobistą, wdziękiem i humorem. Artysta jest nadal w znakomitej formie fizycznej i wokalnej, ze swadą prowadzi swój koncert oczarowując publiczność. Opowiada o swoim scenicznym życiu i przybliża historie rożnych piosenek.

koncert

Będą mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy zdecydują się wybrać na wyjątkowy koncert, zorganizowany w Garwolinie z okazji 50-lecia występów scenicznych artysty.

Odbędzie się on 25 września w sali Centrum Sportu i Kultury, przy ulicy Nadwodnej 1. Początek o godzinie 18.00.

 

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Jerzego Połomskiego, na czele z „Bo z dziewczynami”, „Daj”, czy „Cała sala śpiewa z nami”. W repertuarze artysty znajdują się także interpretacje przedwojennych przebojów.

Jerzy Połomski urodził się w 1933 roku w Radomiu. Szczyt jego popularności przypadł na lata 60. i 70. Utwory artysty wielokrotnie zdobywały tytuły piosenek miesiąca i roku w plebiscytach radiowych, prasowych i telewizyjnych oraz różne nagrody i wyróżnienia. Koncertował w kraju i za granicą, między innymi w Anglii, Danii, Czechosłowacji, na Węgrzech, w ZSRR, Jugosławii, RFN, NRD, Francji i na Kubie oraz wielokrotnie w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. 20 kwietnia 2009 roku Jerzy Połomski otrzymał Złotego Fryderyka za całokształt twórczości.

Koncert tego znanego wykonawcy medialnie wspiera Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego.

 

Zrób prezent sobie lub bliskim. Wybierz się na koncert.

Bilety w cenie 50 złotych są do nabycia w biurze Centrum Podróży „Wakacje PL“ , Garwolin, ul. Kościuszki 22 B, (telefon 515 573 610) oraz przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl. Bilety grupowe można zamawiać pod telefonem 515 400 723.

 

Napisz komentarz »