REKLAMA

Aktualności, Atrakcje turystyczne, Łaskarzew, Maciejowice, Miejsca, Rozrywka, Sobolew, Sport, Szlaki turystyczne, Turystyka, Z gmin

Dzisiaj ostatni dzień zapisów na bieg w Sobolewie!

Opublikowano 28 kwietnia 2015, autor:

Już po raz 21. odbędzie się bieg z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Impreza zostanie zorganizowana pod hasłem „Sprawny bo trzeźwy -trzeźwy bo sprawny”

Trasa biegu liczy 14 kilometrów. Rozpoczyna się przy Urzędzie Gminy w Sobolewie. Prowadzi przez Krępę do Pomnika Odzyskania Niepodległości w Łaskarzewie. Start o godzinie 14.00. Od godziny 16.00 jest planowane spotkanie z poczęstunkiem oraz wręczenie nagród w łaskarzewskich „Alejkach”.

Udział w biegu jest bezpłatny. Na zwycięzców oraz innych uczestników czeka wiele nagród i niespodzianek.

Chętni mogą się zapisywać do 28 kwietnia. Zgłoszenia są przyjmowane w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Integracyjno-Animacyjne oraz w Gminnym Domu Kultury w Sobolewie i Gończycach.

Można się zgłaszać się również drogą mailową, na adres StowarzyszenieCIA@gmail.com lub kultura.sobolew@wp.pl.

Organizatorami są Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień w Łaskarzewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Łaskarzewie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Tadeusza Kościuszki w Sobolewie, Gminny Dom Kultury w Sobolewie i Zespół Szkół Numer 1 imienia Szarych Szeregów w Łaskarzewie. Patronat honorowy objęli Burmistrz Miasta Łaskarzew oraz wójtowie gmin Łaskarzew, Sobolew i Maciejowice.

Więcej szczegółów na stronie www.biegmarsz3maja.blogspot.com.

 

Bieg plakat

 

Napisz komentarz »