Aktualności, Kultura, Ludzie, Rozrywka

Zobacz sama, że kobietą być jest pięknie

Opublikowano 07 marca 2019, autor:

Event z okazji Dnia Kobiet zostanie zorganizowany przez Fundację „Tętniące Życiem” już w piątek o 17:00 w Kinie „Wilga”.

Podczas „Kobietą być JEST pięknie” odbywać się będą krótkie prelekcje, m.in. „Kobieto, tętnij życiem”; „Silna babka, czyli o asertywności słów kilka”, a także rozmowy o tym, „Ile kobiety jest w kobiecie?” podczas panelu dyskusyjnego.

W programie między m.in. występ szkoły tanecznej Street Dance Studio Garwolin, liczne stoiska lokalnych firm i sponsorów, recital Mateusza Szczepańskiego MS Mateusz Szczepański, występ uczniów z Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie, losowanie atrakcyjnych nagród oraz goście specjalni – Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, finaliści programu Ameryka Express.

-W holu głównym będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą firm z naszego powiatu -wyjaśniają organizatorki wydarzenia Agnieszka Sadowska-Janiec i Barbara Jarzyna, założycielki Fundacji „Tętniące Życiem”, zachęcając do udziału i dodając:

-Po raz kolejny organizujemy projekt skierowany do kobiet. Chcemy przez to dawać im motywację i siłę, uczyć radości życia. Chcemy, aby czuły się piękne i szczęśliwe -mówią.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Napisz komentarz »