Aktualności, Garwolin, Kultura, Nasi najmłodsi mieszkańcy, Rozrywka, Z gmin

Zapraszają na teatrzyk

Opublikowano 29 czerwca 2017, autor:

W wakacje Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zachęca najmłodszych do obejrzenia czterech przedstawień teatralnych.

 

 

 

 

Już w poniedziałek (3 lipca) o godz. 13:00 grupa teatralna zaprezentuje przedstawienie „Wilk i zając na wakacjach”. W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela pensjonatu, ratownika i właściciela nadmorskiej smażalni, spotyka się z Wilkiem, który właśnie przybył nad Bałtyk na upragniony urlop. Wilk jest pewien, że będą to jego najwspanialsze wakacje w życiu, bo przecież nie na darmo wziął kredyt na ten cel.

Zaś w poniedziałek (17 lipca) o godz. 17:00 do zobaczenia będzie „Złota rybka”. Lekka forma wspólnej zabawy i współtworzenia spektaklu, uświadamia małym widzom morał o znaczeniu uczciwości i szacunku, przestrzega przed zachłannością.

W poniedziałek (7 sierpnia) o godz. 13:00 najmłodsi będą mogli zobaczyć „Koziołka Niematołka”. Główny bohater wyrusza w świat, zabierając ze sobą dzieci. Odwiedza Afrykę, Azję, Amerykę Północną i Grenlandię.

Jako ostatnie przedstawienie w ramach cyklu „Dworska Scena Teatralna” będzie można obejrzeć bezpłatnie w poniedziałek (21 sierpnia) o godz. 17: 00 „Pchłę Krętaczkę”.  Jest to opowieść o bardzo eleganckiej małej Pchełce, która potrafi robić różne psoty i głupstwa. Morał tej bajki jest taki, że warto pomagać i nie oszukiwać.

Więcej informacji na temat przedstawień na www.dworekmietne.pl.

Napisz komentarz »