Aktualności, Sport

Zagłosuj na najlepszego sportowca

Opublikowano 21 stycznia 2016, autor:

Znakomitą okazją na docenienie dokonań sportowców w 2015 roku jest Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku 2015 w powiecie garwolińskim. Prezentujemy sylwetki nominowanych. Glosować można wycinając kupony z gazety Twój Głos, lub wysyłając wiadomości SMS.

Głosy – zarówno wysłane drogą SMS, jak i te na kuponach wyciętych z gazety, przyjmować będziemy do poniedziałku 29 lutego.

 

 

 

 

-kupony można dostarczać do redakcji naszej gazety przy ulicy Kościuszki 22b do godziny 16.00

-głosowanie SMS trwa do godziny 23.59

Następnie głosy zostaną komisyjnie policzone. Wyniki głosowania i nazwiska zwycięzców opublikujemy w środę 2 marca w tygodniku Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego. O dokładnej dacie i miejscu uroczystego podsumowania plebiscytu poinformujemy w jednym z kolejnych wydań Twojego Głosu-gazety powiatu garwolińskiego.

 

 


NOMINOWANI SPORTOWCY:

 

Michał Kępka (piłka nożna, Wilga Garwolin)

Urodzony w 1993 roku, zawodnik IV-ligowej Wilgi Garwolin. W sezonie 2014/2015 zdobył dziesięć bramek oraz zanotował czternaście asyst, co dało mu pierwsze miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej swojej drużyny. W niedawno zakończonej rundzie jesiennej, Michał Kępka osiem razy trafił do siatki rywala.

SMS o treści sportowiec.1 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Sebastian Kaczyński (piłka nożna, Promnik Łaskarzew)

Urodzony w 1993 roku, zawodnik Promnika Łaskarzew. Po powrocie z wypożyczenia do Czarnych Dęblin, pomógł drużynie z Kusocińskiego w wygraniu warszawskiej A klasy. Po rundzie jesiennej Promnik niespodziewanie jest liderem ligi okręgowej, a Kaczyński znacznie się do tego przyczynił, zdobywając osiemnaście bramek.

SMS o treści sportowiec.2 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Mikołaj Gola (piłka nożna, Orzeł Unin)

Urodzony w 1996 roku, zawodnik Orła Unin. W sezonie 2014/2015 był najlepszym strzelcem siedleckiej ligi okręgowej – zdobył 24 bramki. Wyśmienitą formą strzelecką imponował również tej jesieni. Z szesnastoma trafieniami na koncie  jest trzecim snajperem tegorocznych rozgrywek, a Orzeł, którego barwy reprezentuje zajmuje drugie miejsce w lidze.

SMS o treści sportowiec.3 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Marcin Jedynak (piłka nożna, Hutnik Huta Czechy)

Urodzony w 1993 roku, zawodnik Hutnika Huta Czechy. W ubiegłym sezonie był jednym z liderów drużyny, która zajęła piąte miejsce w siedleckiej lidze okręgowej. W rundzie jesiennej ofensywny pomocnik był najskuteczniejszym zawodnikiem Hutnika i z dziesięcioma  trafieniami na koncie, znajduje się w czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

SMS o treści sportowiec.4 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Mateusz Czarny (piłka nożna, Wilga Miastków)

Urodzony w 1990 roku, zawodnik Wilgi Miastków. W sezonie 2014/2015 w znaczący sposób przyczynił się do utrzymania Wilgi Miastków w siedleckiej lidze okręgowej. W ostatnich dziesięciu meczach, w których strzegł dostępu do bramki, jego zespół zdobył 20 punktów. Tej jesieni również był pewnym punktem drużyny dowodzonej przez Cezarego Krzyśpiaka.

SMS o treści sportowiec.5 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Michał Wiśnioch (piłka nożna, Zryw Sobolew)

Urodzony w 1991 roku, zawodnik Zrywu Sobolew. Bardzo szybko powrócił do znakomitej formy strzeleckiej, którą prezentował przed kontuzją. W obecnym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny i z siedemnastoma zdobytymi bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców siedleckiej ligi okręgowej.

SMS o treści sportowiec.6 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Michał Zalewski (piłka nożna, Amur Wilga)

Urodzony w 1993 roku, zawodnik Amura Wilga. Tej jesieni strzelał jak na zawołanie. W dwunastu meczach zdobył dziewiętnaście bramek, daje mu to pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców warszawskiej A klasy. Michał Zalewski potrafi też skutecznie podawać, o czym świadczy dorobek dziesięciu asyst w bieżących rozgrywkach.

SMS o treści sportowiec.7 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Eliza Ragus (piłka nożna, Wilga Garwolin)

Urodzona w 2000 roku, zawodniczka żeńskiej drużyny Wilgi Garwolin. Jest najmłodszą piłkarką w kadrze, mimo to każdy mecz rozpoczyna w podstawowym składzie. Tej jesieni zdobyła jedną bramkę i zanotowała dziesięć asyst. Dzięki dobrym występom w III lidze, Eliza Ragus jest systematycznie powoływana do Kadry Mazowsza U-16.

SMS o treści sportowiec.8 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Tomasz Rosłaniec (siatkówka, SPS 4 CV Garwolin)

Urodzony w 1990 roku, siatkarz SPS-u 4 CV Garwolin. Nominalnie gra na pozycji przyjmującego, może również występować jako atakujący. Jest najlepiej punktującym zawodnikiem drużyny dowodzonej przez Jakuba Sokołowskiego. W ubiegłym sezonie garwolińscy siatkarze z Tomaszem Rosłańcem w składzie byli bliscy wywalczenia awansu do II ligi.

SMS o treści sportowiec.9 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Piotr Wiśnicki (karting, Automobilklub Wschodni)

Urodzony w 2003 roku, reprezentant Automobilklubu Wschodniego. Po zeszłorocznym sezonie, zakończonym zdobyciem tytułu Mistrza Polski i Wicemistrza Europy w kartingu w kategorii Mini Rotax Max, otrzymał zgodę na start w starszej kategorii. W debiutanckim sezonie w kategorii Junior Max zajął trzecie miejsce. Warta podkreślenia jest również czwarta lokata, którą zajął w finale światowym Rotaxa.

SMS o treści sportowiec.10 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

 

Małgorzata Grzegrzółka (pływanie, UKS Delfin Garwolin/IKS AWF Warszawa)

Urodzona w 1998 roku, reprezentantka UKS-u Delfin Garwolin. Małgosia jest wielokrotną medalistką mistrzostw kraju. W 2015 roku do swojej bogatej kolekcji, dorzuciła dwa krążki – złoto Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz brąz Otwartych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych. Po drugi z nich sięgnęła poprawiając rekordy życiowe na pięciu dystansach.

SMS o treści sportowiec.11 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

 

Napisz komentarz »