REKLAMA

Aktualności, Ludzie, Nasi najmłodsi mieszkańcy

Wyślij urodzinową kartkę do Stasia

Opublikowano 10 stycznia 2019, autor:

Staś Pielak – chłopiec z zespołem Downa – będzie obchodził swoje 9. urodziny. Możemy sprawić, by ten dzień był dla niego jeszcze bardziej wyjątkowy.

W tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, organizowana jest akcja „Kartka dla Stasia”. Chłopiec swoje urodziny będzie obchodził już niedługo, bo 28 stycznia.

Staś kocha kartki, są dla niego najcenniejsze. Ważniejsze od zabawek (choć i te darzy wielkim uczuciem), od książek, malowanek. Pocztówki są ciekawe, można je przeglądać codziennie po kilka razy, układać wielkością, tematem -podkreśla mama Stasia.

W zeszłym roku dostał ich mnóstwo – z całej Polski, ale również z zagranicy, m.in. z USA, Chin, Japonii i z Wysp Owczych.

Co warto podkreślić, Staś interesuje się zwierzętami, „Angry Birds”, ostatnio pokochał „King Konga” i małpy z Wyspy Małp. Uwielbia „Harrego Pottera”, „Trolle”, ale również „Shreka” i „Kubusia Puchatka”. Czasami siedzi z nami i z zainteresowaniem śledzi przygody Jacka Sparrowa w „Piratach z Karaibów”, ale lubi też oglądać „Mumię”. Z pewnością ucieszy go rysunek z którąś ze swoich ulubionych postaci.

Adres, na który można wysłać kartkę:
Staś Pielak
ul. Stacyjna 63/4
08-400 Garwolin
Napisz komentarz »