Aktualności, Kultura, Rozrywka

Tomasz Żółtko zagra w Garwolinie

Opublikowano 04 grudnia 2018, autor:

Muzyk, kompozytor, poeta, teolog, publicysta, autor przeboju „Kochaj mnie i dotykaj” wystąpi w najbliższą sobotę w kawiarni „Moja Muzyka”.

 

 

 

 

 

Tomasz Żółtko to jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej.
-Wiele z jego utworów zmusza do refleksji, krytycznego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Szczęściarz zakochany nieprzytomnie w swojej żonie i dwójce dzieci. Ideowy chrześcijanin, naśladowca Chrystusa. Przeciwnik fundamentalizmów we wszelkiej postaci, za co bywa zwalczany i potępiany przez różnych ortodoksów. Natomiast przez osoby areligijne często postrzegany jako dewota. Klasyczny samotny wilk –czytamy na stronie internetowej, poświęconej jego twórczości.

Muzyk wydał do tej pory trzynaście płyt oraz sześć zbiorów wierszy. Pochodząca z albumu „Klatka skandalu” piosenka „Kochaj mnie i dotykaj” przez blisko 30 tygodni gościła w gorącej dziesiątce Muzycznej Jedynki, stając się ogólnopolskim przebojem emitowanym na antenie większości polskich stacji radiowych.

Koncert Tomka Żółtko odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 grudnia w kawiarni „Moja muzyka” (budynek CSiK), przy ulicy Nadwodnej 1. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »