REKLAMA

Aktualności, Kultura, Rozrywka

„Szalone nożyczki” w Garwolinie [wygraj bilety]

Opublikowano 04 września 2018, autor:

Spektakl Teatru Fabryka Marzeń by Kamila Polak będzie można zobaczyć już w czwartek (13 września) o 18:30 w sali kinowej w Centrum Sportu i Kultury.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki”. Utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli.  Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu- właścicielka lokalu nie żyje. Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną  zagadkę kto ją zabił?  Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do  zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza… widz!
Plejada gwiazd na scenie
W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw.
Za scenariusz odpowiedzialny jest Paul Pörtner, a spektakl można zobaczyć w przekładzie Elżbiety Woźniak. Reżyserem jest Jakub Ehrlich, a producentem Kamila Polak. Scenografię przygotowała Zofia Plota, a kostiumy Agnieszka Sasim. W Garwolinie wystąpi Krzysztof Ibisz, Dominika Gwit, Maciej Wilewski, Alan Andersz, Joanna Kupińska i Leszek Stanek.
Bilety można kupić na stronie internetowej kupbilecik.pl.

Uwaga! Konkurs dla Czytelników Twojego Głosu.

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl.
Aby je zdobyć, wystarczy polubić stronę tygodnika Twój Głos-gazeta powiatu garwolińskiego na Facebooku i wysłać w wiadomości prywatnej na tym portalu do nas nazwiska przynajmniej czterech z sześciu aktorów, którzy wystąpią w Garwolinie.
Konkurs trwa do 10 września.
Zwycięzców o wygranej poinformujemy w wiadomości zwrotnej.


Napisz komentarz »