REKLAMA

Aktualności, Z życia szkół

Startuje Kuźnia Talentów

Opublikowano 21 sierpnia 2014, autor:

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Garwolińskiego.
Miło mi jest podzielić się z Państwem informacją, że zbliża się termin oficjalnego otwarcia Niepublicznej Szkole Podstawowej Kuźni Talentów w Chotyni, które nastąpi już 1 września.

W bieżącym roku zostaną uruchomione klasy I, II, III, IV, zerówka oraz 1 grupa przedszkolna dla dzieci w wieku 2,5-4 lata. Na naszej stronie internetowej www.szkolachotynia.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Cieszę się również z faktu, że mimo wakacji zainteresowanie szkołą trwa i sukcesywnie przybywa rodziców, którzy są przekonani, że zapisując dziecko do Kuźni Talentów, wybierają najlepszą szkołę, która jak żadna inna odkryje i rozwinie talenty dziecka, zapewni gruntowną edukację i wyposaży dziecko w umiejętności kluczowe, aby poradziło sobie w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Przeszło sześć lat temu, z myślą o moich dzieciach, stworzyłam pierwsze niepubliczne przedszkole w powiecie garwolińskim – Puchatkowo w Lipówkach. Dziś ma ono miano najlepszego przedszkola na naszym terenie. Z taką samą determinacją i sercem tworzę szkołę podstawową, która dla moich i Państwa dzieci, będzie najlepszym miejscem do rozwoju.

Wszystkich, których martwi kwestia odległość, pragnę uspokoić – zapewniamy dowóz dzieci, a w trakcie jazdy uczymy języka angielskiego. Czym jest 20 minut przeznaczone na dojazd do szkoły, gdy myślimy o przyszłości naszych dzieci???

Rodziców, którzy już złożyli karty zgłoszenia do szkoły; osoby, które chciałyby zapoznać się z naszą ofertą oraz wszystkich, którzy są ciekawi czym ta szkoła będzie różniła się od innych serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 24.08.2014 r. (niedziela) o godz. 18.00 w budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Chotyni.

Proszę również o przekazanie tej wiadomości Państwa znajomym i rodzinie. Niech każdy się dowie, że oto w powiecie garwolińskim powstaje Kuźnia Talentów. Zapisy są przyjmowane do wyczerpania miejsc, a miejsc w każdej klasie jest tylko 16.

Zapraszamy.

Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka Głasek, Założycielka Szkoły

Mama 8letniej Natalki, 6-letniej Oli i 4-letniego Karola

*artykuł sponsorowany

komentarze »
  1. Marian09 23 sierpnia 2014 07:48 - Odpowiedź

    Zioła traktuje się jako środki medyczne już od kilkudziesięciu lat, bowiem są bardzo zioła sklep sprawne i wyśmienite dla systemu. Ich forma stosowania może być rozliczna, jako kompres, jako zaparzenie, herbata.

  2. Gizem 28 sierpnia 2014 16:10 - Odpowiedź

    gru28Paweł Kurpiewski Pani Marto, te listy tworzone są przez precndoutf3w z mocy prawa (wymagania homologacji) dla fotelikf3w m.in. pf3łuniwersalnych, do ktf3rych należy większość fotelikf3w ISOFIX. Listy te mf3wią, że fotelik do samochodu da się wpiąć i jakoś tam pasuje . Na szkoleniach pokazujemy co to znaczy jakoś tam . Obecność fotelika i samochodu na tej liście nie jest w żadnym stopniu gwarancją bezpieczeństwa.Z jakiego miasta Pani pisze? Może mamy tam absolwentf3w i kogoś polecę

Napisz komentarz »