Aktualności

Ruszyła kolejna zbiórka opatrunków

Opublikowano 15 grudnia 2017, autor:

Akcja „Opatrunek na ratunek” organizowana jest na naszym terenie już po raz drugi. W związku z zapotrzebowaniem, rozpoczęła się wcześniej niż planowano.

 

 

 

 

Podobnie jak pierwszym razem, włączamy się w nią także my. Artykuły zbierane będą między innymi w redakcji Twojego Głosu. Pomóc może każdy. W misyjnych przychodniach, do których trafi pomoc, brakuje dosłownie wszystkiego.

Przyda się każdy bandaż, gazy, kompresy, plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata i środki do dezynfekcji ran -wymieniają organizatorzy.

Grupa NieKANApowi działająca charytatywnie przy parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie wyśle wszystko do Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Ta natomiast do misjonarzy w Afryce.

Wszyscy biorący udział w naszych akcjach podkreślają, że największą nagrodą jest świadomość, że gdzieś, choćby nawet w najdalszym krańcu świata żyje osoba, której mogliśmy pomóc -przyznają działacze.

Akcja potrwa do końca stycznia 2018 roku. Warto przypomnieć, że podczas pierwszej zbiórki, zebrano ponad 3000 sztuk rożnego rodzaju materiałów opatrunkowych.

 


Opatrunki przynieś do redakcji:

Materiały można zostawiać w partnerskich aptekach oraz w wyznaczonych punktach – między innymi w redakcji Twojego Głosu, mieszczącej się przy ulicy Kościuszki 22B w Garwolinie.
Na darczyńców i artykuły czekamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 16:00.


 

Napisz komentarz »