Aktualności, Atrakcje turystyczne, Kalendarz wydarzeń, Ludzie, Rozrywka, Turystyka

Garwolin opanują motocykle

Opublikowano 27 kwietnia 2017, autor: EK.

7 maja 2017
12:00do19:00

Garwoliński Rajd Motocyklowy zostanie zorganizowany już po raz dziewiąty. Będzie połączony z akcją krwiodawstwa Motoserce 2017 pod hasłem „Motocykliści dzieciom”.

Spotkanie 7 maja odbędzie się głównie na garwolińskim „Kwadracie”. Od godziny 12:00 do 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka krwi w krwiobusie.

O godzinie 12:30 będzie można zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu członków Fundacji Jednym Śladem.

O 14:00 rozpocznie się sam rajd, który zostanie podzielony na dwie kategorie startowe: motocykle i motorowery. Dla startujących nie ma żadnych ograniczeń. Jedynie jednoślad musi być sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony, a kierowcy muszą posiadać dokumenty uprawniające do kierowania swoimi pojazdami.

W trakcie imprezy przewidziano wiele konkursów- jak zapowiadają organizatorzy- nie tylko dla motocyklistów.

Około 18:00 nastąpi podsumowanie oraz wręczenie nagród zwycięzcom rajdu i konkursów, a także losowanie nagrody dla dawców krwi. Zwycięzca rajdu otrzyma czek o wartości 1.000 zł do zrealizowania w sklepie firmowym Ochnik.

Głównym organizatorem wydarzenia jest tradycyjnie Weteran Klub Tur Garwolin, a współorganizatorem Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Patronat honorowy objęli starosta Marek Chciałowski, burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski oraz wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

Wszystko odbędzie się pod patronatem medialnym gazety Twój Głos.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?
Napisz komentarz »