Aktualności, Sobolew, Sport, Z gmin

Podział punktów w Sobolewie

Opublikowano 10 października 2016, autor: łs.

Snajper Sośninka zaledwie zremisował z zamykającym ligową tabelę KS-em Sobienie Jeziory. Mecz rozegrany w Sobolewie zakończył się wynikiem 1:1.

Niespodziewanie to przyjezdni od początku dyktowali warunki na boisku. Podopieczni Daniela Kasprzaka zdominowali środek pola, grali szybciej, bardziej kombinacyjnie i częściej próbowali coś zdziałać pod bramką rywali. Zepchnięci do defensywy gospodarze szukali swoich szans w kontratakach.

W 28 minucie w pole karne ekipy z Sobień Jezior przedarł się Dariusz Zając. Bardzo dobrze w tej sytuacji zachował się Piotr Żelazko, który skrócił kąt i odbił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika, strzał z woleja oddał Adam Paszkowski, ale i tym razem na posterunku był bramkarz KS-u.

Dwa razy wybijali piłkę z linii

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to goście dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak to nie oni otworzyli wynik meczu. W 53 minucie do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Grzegorz Korycki. Z prowadzenia zawodnicy Snajpera cieszyli się zaledwie sześć minut. Dośrodkowanie Marcina Przybysza zamieniło się w strzał, który kompletnie zaskoczył Wojciecha Borkowskiego.

Gospodarze mogli natychmiast odpowiedzieć. Dariusz Zając zagrał spod linii końcowej do Koryckiego, który oddał mocny strzał. Futbolówkę zmierzającą do siatki wybił ustawiony na linii bramkowej defensor. W 85 minucie po raz kolejny obrońcy zaasekurowali bramkarza KS-u, obok którego piłkę posłał Zając. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się remisem 1:1.