REKLAMA

Aktualności, Sport

Zagraj w lidze

Opublikowano 22 października 2018, autor: mp

Rozgrywki GLH Futsal Cup o puchar wójta gminy Łaskarzew ruszą 25 listopada. Organizatorzy zapraszają chętne zespoły do wzięcia udziału w rywalizacji.

 

 

 

 

-To druga co do wielkości halowa liga w powiecie garwolińskim. Będzie to już siódma edycja Gminnej Ligi Halowej. Z roku na rok staramy się urozmaicać te rozgrywki. Robimy wszystko, aby zawodnicy i kibice żyli tą ligą. Filmy, zdjęcia, wywiady z zawodnikami, wybór „piątki” kolejki i MVP kolejki to tylko niektóre z atrakcji jakie nas czekają. GLH to gwarancja zadowolenia -mówi Filip Rutkowski.

Jeden z organizatorów zapewnia, że hala w Woli Łaskarzewskiej tworzy wspaniałą atmosferę, a to przekłada się na wysoki poziom ligi.

-Nikt tak nie nagradza jak GLH. Uczestników zaleje prawdziwy deszcz nagród indywidualnych i drużynowych. Nagradzamy także kibiców i internautów, którzy typują wyniki -dodaje.

W tym roku prawdziwym hitem mogą okazać się nagrody główne. Do mistrzów trafi między innymi komplet koszulek. Podobny komplet wylosowany zostanie również spośród ekip, które nie zdobędą pierwszego miejsca. Może się okazać, że zespół zajmie ostatnie miejsce, a otrzyma prawdziwy rarytas w postaci kompletu trykotów.

Jak się zgłosić?

Więcej szczegółów można dowiedzieć się pod nr tel. 797 491 479. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 listopada. Spotkania o punkty będą odbywać się głównie w niedziele, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Turniej odbywa się pod patronatem Twojego Głosu.

Rozgrywki GLH Futsal Cup o puchar wójta gminy Łaskarzew ruszą 25 listopada. Organizatorzy zapraszają chętne zespoły do wzięcia udziału w rywalizacji.

Napisz komentarz »