Aktualności, Sport

Kolarze na podium w Górze Kalwarii

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor:

Znakomicie w Górze Kalwarii w wyścigu z cyklu ŻTC BIKE RACE spisali się: Mateusz Mikulski i Sylwia Stoń.

Dziewiąty etap cyklu ŻTC BIKE RACE rozegrany został w Górze Kalwarii na 18-kilometrowej rundzie. Sześć razy pokonali ją zawodnicy z kategorii SUPER PRESTIGE. Drugie miejsce w M20 zajął Mateusz Mikulski z Pilawy. Szybszy był od niego jedynie Patryk Domagała (Bike Atelier Team).

Trzecia w rywalizacji kobiet, które miały do przejechania 54 kilometry była Sylwia Stoń z Garwolina.

-Tempo było dość wysokie. Na całej trasie wykręciłyśmy średnią 35km/h. Podjazdy podzieliły peleton. Na drugim z trzech okrążeń w samotną ucieczkę pojechała Marta Gogolewska. Zostało nas sześć i mimo kilku prób rozerwania grupy w takim składzie dojechałyśmy do mety. Był to dla mnie jeden z najlepszych wyścigów w tym roku. Jestem zadowolona mimo zajęcia trzeciego miejsca -mówi nam zawodniczka reprezentująca aktualnie V-Max Mińsk Mazowiecki.

Sylwia Stoń była trzecią kobietą na mecie 9.etapu ŻTC BIKE RACE w Górze Kalwarii