REKLAMA

Aktualności

Feel na scenie w Garwolinie

Opublikowano 17 czerwca 2018, autor:

Wielkie święto wszystkich mieszkańców powiatu garwolińskiego już dzisiaj. Nie zabraknie dobrej muzyki, atrakcji dla dzieci i sportowych wyzwań.

 

 

O godzinie 10:00 zostanie odprawiona uroczysta msza w kolegiacie Przemienienia Pańskiego. Około 11:15 ulicami miasta z kościoła na tereny rekreacyjne „Zarzecza” przejdzie barwny korowód. Około 11:40 na scenie amfiteatru nastąpi oficjalne otwarcie Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. W samo południe z mostu na rzece Wildze wystartuje bieg „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”.

Start pikniku o 15:00

Rodzinny piknik kulturalno-rozrywkowy potrwa na terenach rekreacyjnych „Zarzecza” od 15:00 do 22:30.

Przed garwolińską publicznością wystąpi Orkiestra Dęta OSP Garwolin i wokalistki Best Vocal Studio. Będzie można zobaczyć spektakle teatralne w wykonaniu Teatru Barnaby, Teatru O!Mamy i Teatru Rękawiczka oraz pokazy tańca Studia Ruchu Kordaszewscy oraz szkoły baletu Dance Now.

Oprócz lokalnych artystów, na scenie wystąpi Kraków Street Band. W 2014 r. muzycy nagrali swoją debiutancką płytę i dostali się do finału programu Must Be The Music.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Feel, który zaprezentuje się około 21:00. Katowicki kwartet powstał w 2005 r., założony przez wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę Piotra Kupichę. Oprócz niego zespół tworzą: Michał Nowak (basista), Łukasz Kożuch (keyboardzista) oraz Michał Opaliński (perkusista). Muzycznie oscylują pomiędzy rockiem a popem.

Pełen program obchodów wraz z imprezami towarzyszącymi dostępny jest na stronie internetowej www.csik.garwolin.pl.

Na Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zaprasza burmistrz Tadeusz Mikulski i starosta Marek Chciałowski.

Napisz komentarz »