REKLAMA

Aktualności, Ludzie, Rozrywka

Blisko 63 tysiące złotych dla Filipka

Opublikowano 14 sierpnia 2018, autor:

Mieszkańcy po raz kolejny nie zawiedli. Podczas Pikniku charytatywnego dla Filipka Teperka zebrano pieniądze, które pomogą w rehabilitacji tego, niespełna 4-letniego, chłopca.

 

 

 

 

Niespełna 4-letni Filip Teperek zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną – cri du chat (zespół kociego krzyku). Dzięki zebranym na pikniku pieniądzom, będzie można kontynuować rehabilitację chłopca.

Piknik dla Filipka zorganizowano w niedzielę, 5 sierpnia, na placu przy szkole w Starym Pilczynie. Rozstawiono tam różne stragany oraz zapewniono atrakcje dla młodszych i starszych. Wystąpiły Zespół Ludowy z Gończyc, zespół NonSens oraz Dave Adamashvili, uczestnik The Voice Of Poland.

-Dziękujemy, że kolejny rok byliście z nami i za to, że wspólnymi siłami udało się zorganizować Piknik. Podczas tegorocznego Pikniku udało się zebrać 62. 901 złotych. To ogromna suma, która pozwoli nam na kontynuowanie rehabilitacji Filipka. Jak wiecie, przed nami wiele lat ćwiczeń. Jednak wsparcie oraz zaufanie, jakim nas darzycie daje nam ogromne możliwości, siłę oraz motywację do działania!!! Dziękujemy z całego SERCA! -wyrażają swoją wdzięczność poprzez Facebooka Agata i Radek, rodzice Filipka.

Napisz komentarz »